Razem 251 708 ogłoszeń !
OFERUJę
08.12.2015 15:24

Opiekunka dla 75 – letniej pani Irene

Seniora mieszka wraz z mężem w miejscowości Ehekirchen. Pani Irene jest po wylewie, przez co ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika) oraz nietrzymaniem moczu. Seniorka choruje również na depresję.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu

Pielęgnacja ciała oraz pomoc w kąpieli

Zmiana pielucho – majtek

Pomoc w czynnościach toaletowych

Gotowanie, prasowanie, robienie zakupów, sprzątanie

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B

Dobra znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie w opiece (mile widziane referencje)

Brak nałogów

Zapewniamy:

Oferujemy bezpieczną i legalną pracę, atrakcyjne zarobki oraz dodatkowe bonusy świąteczne, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę naszego zespołu podczas wyjazdu, indywidualny dobór ofert, przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 7403 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy również do Naszego biura:

Oddział w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 08.12.2015 15:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441917
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka dla 75 – letniej pani Irene - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Paprocka
Województwo: Kujawsko-pomorskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795998761
Web: www.opiekunka.gowork.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Paprocka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą