Razem 251 448 ogłoszeń !
OFERUJę
08.12.2015 16:45

Agencja pracy The Recruitment Shed, wchodzaca w sklad Challenge Group, rekrutuje kierowcow C+E do pracy w Anglii – Manchester, Liverpool, Middlewich.

Posiadamy – jako jedyna agencja w rejonie North West – wlasny tabor ciagnikow Renault.

Oferujemy:

• wynagrodzenie od £10/h do £16/h

• legalne zatrudnienie – PAYE, Umbrella, firma LTD mile widziane

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• prawo do angielskich świadczen socjalnych

• darmowy uniform

• dzienna dieta - £10

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• opiekę konsultanta

Opis stanowiska:

• w zależności od taboru firmy oferujemy:

zestawy tandemowe, naczepy typu firanki, oraz tzw. double deck

• pomoc w organizacji zakwaterowania w okolicy miejsca zatrudnienia

• praca tylko na terenie Angli

Wymagania:

• wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego

• minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy C+E

• prawo jazdy / karta kierowcy / CPC (kod 95)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Anglii prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

lukasz.glawinski@challengegrp.co.uk lub 0044 7584242647

Data: 08.12.2015 16:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441934
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Kierowcy C+E - Zdjęcie nr 1Kierowcy C+E - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lukasz Glawinski (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +447584242647
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą