Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
16.12.2015 14:28

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135

Miejsce Pracy: FRANCJA

Rozpoczęcie pracy: 04.01.2016

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz

• certyfikat spawalniczy w metodzie MAG

• doświadczenie przy spawaniu grubych elementów ze stali czarnej

• próbki spawalnicze darmowe przed wyjazdem w Katowicach

Obowiązki

• praca na zakładzie przy spawaniu elementów do maszyn(Caterpillar, Manitou)

• blachy grube od 6mm do 30mm(najczęściej od 8mm do 10mm)

• materiał: stal czarna

• spawanie metodą MAG 135

• praca ślusarskie

Mile widziane

• własny samochód na wyjazd do Francji

• komunikatywna znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

• wynagrodzenie od 1650 netto/152 godziny

• składki od średniej krajowej

• zakwaterowanie zapewnione i opłacone

• zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Data: 16.12.2015 14:28
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443037
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Spawacz MAG 135, Francja - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Work Express / Magdalena Kałwa (niezarejestrowany)
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą