Razem 251 747 ogłoszeń !
OFERUJę
19.12.2015 09:26

Miejsce zlecenia: okolice Hamminkeln

Nasz podopieczny: Pani Anna, 88 lat, 160 cm wzrostu i 59 kg wagi

Dolegliwości pacjentki: wylew, problemy z przełykaniem, bezsenność, nadciśnienie, porusza się na wózku inwalidzkim

Obowiązki:

Pomoc przy kąpieli, ubieranie/rozbieranie, zmiana woreczków na mocz, czuwanie oraz opieka również w nocy, towarzyszenie w wizytach lekarskich.

Pomoc w prowadzeniu domu: robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie.

Wymagania:

Gotowość podjęcia pracy w okresie świątecznym

Dobra znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie w opiece nad osobami obłożnie chorymi

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

Oferujemy legalną i bezpieczną pracę (ubezpieczenie, składki ZUS), zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport do i z Niemiec, dodatkowe bonusy na święta oraz opiekę Koordynatorów podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 7446 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy również do Naszego biura:

Oddział w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

Data: 19.12.2015 09:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443413
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka i pomoc domowa dla Seniorki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GoWork (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795998761
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą