Razem 251 757 ogłoszeń !
OFERUJę
23.12.2015 10:16

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 87- letniego podopiecznego mieszkającego w Weilheim an der Teck w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 87 lat Waga: 80 kg Wzrost: 167 cm

Podopieczny ma problemy z poruszaniem się ( porusza się przy balkoniku lub wózku inwalidzkim) potrzebuje wsparcia drugiej osoby ( przy wstawaniu). Podopieczny cierpi na częściową inkontynencję (nosi pampersy), dezorientację czasową , przestrzenną i do osób.

Do podopiecznego przychodzi rehabilitantka. Podopieczny nie stosuje żadnej diety. Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce. Nosi aparat słuchowy i okulary.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, rozbieraniu, myciu, kąpieli, zmianie pampersów oraz nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach. Opiekunka podaje lekarstwa podopiecznemu , pilnuje regularności ich przyjmowania. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, (pierze, prasuje itp.), dotrzymuje towarzystwa i chodzi z podopiecznym na spacery. W razie konieczności opiekunka chodzi z podopiecznym do lekarza.

DODATKOWE INFORMACJĘ:

Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 z dużym ogrodem. Pan Erich latem lubi siedzieć w ogrodzie. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką , stolikiem, łóżkiem , radiem, TV, szafką. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w opiece

- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego

Data: 23.12.2015 10:16
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443831
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: edyta petryk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624667
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą