Razem 251 515 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do okolic miasta Bad Mergentheim: Operatorów wózka widłowego. Wszyscy kandydaci muszą mieć uprawnienia na wózek widłowy do 3,5 ton i posiadać dobrą znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 10

• Miasto: okolice miasta Bad Mergentheim, Badenia Wirtembergia, Niemcy

• Praca jest aktualna od stycznia 11.01.2016

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian

• Dochodzą nadgodziny

• Do obowiązków należy:

• Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego

• Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego

Wymagania:

• Doświadczenie jako Operator wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech)

• Doświadczenie w branży magazynowo-logistycznej mile widziane, ale nie konieczne

• Dobra znajomość języka niemieckiego - będziemy testować !

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, ale nie konieczne

• Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na długi okres, bez częstych wyjazdów do Polski

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy

• Stawka godzinna brutto w systemie wzrastających stawek: 9,39 euro (0-6 tygodni), 10,80 euro (od 7 tyg.- 4 mies.), 11,27 euro (od 4 mies.- 6 mies.), 12,18 euro (od 6 mies.)

• Wynagrodzenie miesięczne netto: 1170 euro (0-6 tygodni), 1300 euro (od 7 tyg.- 4 mies.), 1350 euro (od 4 mies.- 6 mies.), 1450 euro (od 6 mies.)

• + nadgodziny

• Zakwaterowanie: będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 23.12.2015 10:57
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443844
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator wózka widłowego z Niemieckim do Bad Mergentheim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą