Razem 251 686 ogłoszeń !

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) poszukuje Kandydatów na stanowisko: Opiekun / Opiekunka w Niemczech

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

• Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

• Czynne prawo jazdy – WARUNEK KONIECZNY

Obowiązki

Sprawowanie opieki nad starszym Panem mieszkającym w okolicach Mannheim. Podopieczny ma 83 lata, jest osobą po wypadku, leżącą, ma założony cewnik, jest sprawny umysłowo. Do dyspozycji są sprzęty pomocnicze do transferu podopiecznego. Pan mieszka ze swoją żoną która jest osobą samodzielną, wymaga tylko pomocy w drobnych czynnościach. Do domu przywożone są obiady, zadaniem pracownika jest przygotowanie śniadań i kolacji.

• Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

• WSPARCIE ze strony służby medycznej (Pflegedienst)

• Dotrzymanie towarzystwa, rozmowy

• Wizyty lekarskie z podopiecznym

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

Mile widziane

• Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi

• Referencje

Oferujemy

• Wyjazd w terminie 01.02.2016 na 2 miesiące

• LEGALNE ZATRUDNIENIE

• BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI – 1472 € BRUTTO + PREMIE

• SKŁADKI ZUS OD KWOTY OKOŁO 3959 ZŁ BRUTTO

• Dokument A1 / karta EKUZ

• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

• Stabilne miejsce pracy

• Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

• Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę – program Poleć Nas!

Kontakt: Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym opieka@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 70.

Data: 04.01.2016 07:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 444942
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka nad 83-letnim Panem w okolicach Mannheim, Niemcy. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jarosław Ring (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758870
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą