Razem 251 515 ogłoszeń !
OFERUJę
07.01.2016 08:06

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Francji w charakterze Wózkowego/Pakowacza.

Wymagania

• Ukończony kurs na wózki widłowe

• Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym

• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki

• Pakowanie warzyw na linii produkcyjnej

• Kompletowanie wysyłek za pomocą wózka widłowego

• Obsługa wózka widłowego

• Dbanie o porządek w miejscu pracy

• Wykonywanie zadań zgodnie z wymaganiami BHP

Mile widziane

• Własny samochód

Oferujemy

• Umowę o pracę

• Stawkę godzinową w wysokości 9,61 EUR/Brutto

• Pomoc przy dopełnianiu formalności przed wyjazdem

• Zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę polskiego Koordynatora

Praca od połowy stycznia 2016!

Data: 07.01.2016 08:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445390
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Wózkowy, Pakowacz Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą