Razem 251 520 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach, Niemcy: elektryka techniki budowlanej. Kandydt muszą mieć wyuczony zawód elektryka oraz posiadać przynajmniej komunikatywną znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: okolice miasta Bieberach (małe miasto)

• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Długotrwala umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład kilkuosobowy)

• Praca jest stacjonarna. Zlecenia w obrębie 5 – 30 km w obrębie siedziby firmy

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7:00 – 16:30)

• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

• Montaż instalacji budowlanych

• Podłączenie instalacji

• Kontrola funkcjonalności

• Serwis i naprawa

Wymagania:

• Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)

• Doświadczenie przy elektryce budowlanej

• Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Prawo jazdy kat. B. Własny samochód mile widziany, ale nie konieczny

• Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)

• Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

Nasza oferta:

• Niemiecka umowa o pracę na stałe

• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i świąteczny

• Stawka godzinna brutto: 14 - 15 euro

• Mieszkanie zapewnione (3 km do pracy), kosztuje 350 Euro miesięcznie. Istnieje możliwość opłacenia mieszkania przez pracodawcę (całkowita lub częściowa).

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 21.01.2016 14:09
Cena: 12 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447641
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Elektryk techniki budowlanej na stałe do Biberach, Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą