Razem 251 683 ogłoszeń !
OFERUJę
27.01.2016 13:31

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Koordynowaniu grupy osób na magazynach na terenie Niemiec

Opis stanowiska:

• Prowadzenie ewidencji czasu pracy

• Praca na magazynie z grupą osób

• Przyjmowanie i szkolenie pracowników

• Ścisła współpraca z centralą firmy oraz kierownikami magazynów

• Opieka socjalna nad pracownikami

Wymagania:

• Gotowość do natychmiastowego wyjazdu za granicę

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo-dobrym w mowie -wymóg konieczny

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Odpowiedzialność za grupę pracowników

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• Znajomość obsługi komputera (MS Office)

• Mile widziane prawo jazdy kategorii B z praktyką

Oferujemy:

• Umowę o pracę z niemiecką firmą

• Stawka 10,00 euro brutto/h

• Po okresie próbnym, dodatkowo system premiowy

• Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd

• Oferujemy pracę od zaraz

• Możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: kadry@issp.pl z dopiskiem „praca-koordynator”

Oraz dołączanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Data: 27.01.2016 13:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448578
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Koordynator/pracownik magazynowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISSP (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48600020328
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą