Razem 251 474 ogłoszeń !

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do seniorki, mieszkającej W PFRONTEN w Bawarii .

Termin rozpoczęcia pracy: 07.03.2016

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Pani Hedwig jest 93-letnią seniorką, waży 55 kg i mierzy 166 cm wzrostu. Podopieczna przeszła wylew, po którym nadal nie odzyskała pełni sprawności, porusza się powoli, ma zawroty głowy oraz problemy z ciśnieniem. Uczęszcza również na rehabilitację.

Podobieczna mieszka w dużym domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki przeznaczono osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu oraz własną łazienkę. Obligatoryjnie przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych oraz zmienianiu odzieży;

• pomoc w transferze na wózek bądź fotel;

• towarzyszenie podczas wizyt u lekarza oraz wspieranie w trakcie rehabilitacji;

• robienie zakupów i przyrządzanie posiłków oraz dbanie o czystość w domu,

WYMAGANIA:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym;

• ukończony 25. r.ż.;

• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

• gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce;

• opiekunka niepaląca.

ZAPEWNIAMY:

terminowe wynagrodzenie + 100 E premii za Święta Wielkanocne, ubezpieczenie, opiekę koordynatora, opłacony przejazd, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Justyna Szmelter tel. 733 388 300; justyna.szmelter@angelcare24.eu, bądź SMS o treści OPIEKA na nr 733 388 300 - ODDZWONIMY

Data: 09.02.2016 08:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 450843
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka nad mobilną Seniorką po wylewie, Bawaria - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Justyna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733388300
Web: www.angelcare24.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą