Razem 251 530 ogłoszeń !

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 89 lat Wzrost : 160 cm Waga: 58 kg

Ze względu na swój wiek ma dezorientację przestrzenną i do osoby(demencja). Kontakt z podopiecznym jest ograniczony. Podopieczny ma problemy ze słuchem należy do niego mówić głośniej, nosi okulary. Podopieczny nie stosuje żadnej diety. Podopieczny przesypia całe noce( wstawanie w nocy w razie konieczności). Podopieczny porusza się za pomocą rollatora/wózka inwalidzkiego.

Z relacji opiekunki podopieczny w przeciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety , na noc ma zakładane tzw. pielucho majtki – podopieczny wstaje do toalety w nocy.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka jest do dyspozycji opiekunki 24 h na dobę. Pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta. Dodatkowo opiekunka pomaga w prowadzeniu domu (gotowanie,

posprzątanie domu, pranie). Podopieczny na dzień dzisiejszy jest w stanie się samodzielnie umyć, ogolić. Potrzebuje pomocy w kąpieli (x2 w tygodniu), ubieraniu.

INFORMACJE DODATKOWE:

Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym z dużym ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem z łazienką.

Raz w tygodniu przychodzi Sozialdienst. Raz w miesiącu przychodzi lekarz.

Podopieczny chodzi spać około godziny 22. Wstaje o godzinie 8:00.

Dodatkowy czas wolny do ustalenia z rodziną. Bardzo miła rodzina z relacji opiekunki.

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Data: 10.02.2016 10:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451066
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka od 29.02.2016 do starszego pana z Ellwangen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Gos (niezarejestrowany)
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624675
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą