Razem 251 507 ogłoszeń !

Podopieczna porusza się samodzielnie ,na dzień dzisiejszy sama korzysta z toalety . Podopieczna cierp na dezorientację czasową , przestrzenna i do osób. Podopieczna ma raka (zwalczony rak mózgu)

i alergię. Podopieczna nie stosuje żadnej diety. Pani Hermann nosi okulary.

Podopieczna przesypia całe noce. W razie konieczności zawoła opiekunkę.

Obowiązki:

Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała podopiecznej, higienie intymnej i nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach. Podaje lekarstwa podopiecznej. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, (pierze, prasuje itp.) i prowadzi gospodarstwo domowe. Dotrzymuje towarzystwa i chodzi

z podopieczną na spacery- przy balkoniku. W razie konieczności opiekunka chodzi z podopieczną do lekarza.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w mały mieście w domku jednorodzinnym o powierzchni 130 m2 z ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia

z rodziną na miejscu.

Z relacji opiekunki podopieczna ma problemy z kolanami ( odczuwa bóle) momentami potrzebuje wsparcia drugie osoby. Podopieczna zaczęła budzić się w nocy.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece,

- mile widziane referencje,

- dyspozycyjność na 2 miesiące

Oferujemy:

- legalną pracę

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Data: 19.02.2016 12:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452816
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Poszukujemy opiekunki do 86-letniej pani z Plochingen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Gos (niezarejestrowany)
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624675
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą