Razem 251 482 ogłoszeń !

Podopieczny porusza się przy balkoniku lub lasce (na spacerze przy balkoniku). Cierpi na lekką demencję oraz lekką dezorientację przestrzenną oraz czasową. Podopieczny ma problemy ze słuchem oraz nosi okulary. Podopieczny ma problemy z ciśnieniem (należy mu mierzyć ciśnienie). Podopieczny samodzielnie korzysta z toalety, samodzielnie się myje.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta (ubieranie się, higiena osobista, kąpiele, zmiana pampersów) i nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje smaczne posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, gotowanie i podawanie posiłków, zakupy). Opiekunka wychodzi z podopiecznym na spacer.

DODATKOWE INFORMACJE:

Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia

z rodziną. Podopieczny mieszka w domu z ogrodem (ewentualna pomoc w ogrodzie). Podopieczny kąpie się w poniedziałki. Z relacji opiekunki miła i sympatyczna rodzina.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece,

- mile widziane referencje,

- dyspozycyjność na miesiąc

Oferujemy:

- legalną pracę

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Data: 19.02.2016 12:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452818
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Poszukujemy opiekunki do 95-letniego pana z Erlangen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Gos (niezarejestrowany)
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624675
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą