Razem 251 660 ogłoszeń !

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego wysokiego składowania (JAZDY PRÓBNE W PSZCZYNIE)

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:

- praca na magazynie

- obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

- załadunek i wyładunek tzw. gitterboxów (metalowych skrzyń)

Wymagania:

- wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- możliwość oraz chęć przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną do Pszczyny

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- atrakcyjną pracę u klienta z branży Automotive

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

UWAGA:

Rozmowa z pracodawca oraz krótki test jazdy wózkiem odbędzie się 22 marca w Pszczynie.

Wszystkie osoby, które przejdą pomyślenie rozmowę kwalifikacyjną oraz jazdę próbną otrzymają w tym samym dniu propozycję pracy.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV. Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BOX/2016/DE

Data: 28.02.2016 12:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454487
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator wózka widłowego wysokiego składowania - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą