Razem 251 699 ogłoszeń !

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Laminiarz/Pracownik obróbki poliestru

Miejsce Pracy: BELGIA

Wymagania

• Doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie min. rok

• Umiejętność laminowania ręcznego(manualnego)

• Umiejętność posługiwanie się pistoletem malarskim „lakierniczym”

• Doświadczenie w obróbce poliestru i laminowaniu

• Własny samochód

• Znajomość języka angielskiego

Obowiązki

• Praca w zakładzie zajmującym się min. produkcją basenów kąpielowych

• Laminowanie i wykańczanie niecek basenowych (żywica, materiały nośne: włókna szklane,) materiał: poliester

• Docinanie i dopasowanie określonych elementów na wymiar na podstawie rysunków i schematów

Oferujemy

• UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ

• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, ok. 1700 € netto za miesiąc

• SKŁADKI DO ZUS OD 4055 ZŁ BRUTTO

• Dokument A1 / karta EKUZ

• Opieka polskiego koordynatora

• Zakwaterowanie

• Stabilne miejsce pracy

"Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami”

Data: 29.02.2016 12:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454618
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Laminiarz/Pracownik obróbki poliestru  Belgia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą