Razem 251 432 ogłoszeń !

BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech.

Jesteś PIELĘGNIARKĄ ogólną lub operacyjną?

Nie boisz się wyzwań i dobrze mówisz po niemiecku?

Szukasz dobrze płatnej pracy z możliwością dalszego rozwoju zawodowego

i gwarantującej bezpieczną przyszłość?

To jest oferta dla Ciebie!

Miejsce pracy:

- kliniki i szpitale w różnych rejonach Niemiec

- praca zmianowa

- nowoczesne obiekty z doskonałym wyposażeniem.

Liczba wolnych miejsc pracy: 4.

Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)

- specjalizacja lub doświadczenie w pielęgniarstwie operacyjnym lub anestezjologicznym

- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego

- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok

- znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1.

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg. stawek taryfowych szpitali niemieckich

- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta oraz pracę zmianową

- okres wprowadzenia w zakres obowiązków

- do 30 dni urlopu

- zakwaterowanie: pokój w hotelu pracowniczym; koszt w zależności od wielkości i wyposażenia

- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)

- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech

- przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu

- zatrudnienie na 100% etatu.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?

- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391 lub napisz do nas

- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie

- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy

- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

- Zadzwoń do nas i dowiedz się czegoś więcej!

Bądźmy partnerami!!!

Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszej oferty pracy i zrealizowały swoje marzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Internetowej również na Facebooku i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.pl lub http://www.beta-aktiv.com/pl/online-bewerbung/ .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 oraz 0049 7321 2770 555.

Erreichen Sie zusammen mit uns schnell und effektiv Ihre Ziele.

Data: 01.03.2016 08:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454762
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Praca dla pielęgniarek w szpitalach klinice Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Maria Schimizek
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48505123391
Telefon 2: +48503798865
Web: www.beta-aktiv.com/pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Maria Schimizek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą