Razem 251 406 ogłoszeń !
OFERUJę
06.03.2016 21:26

Chciałbyś przeprowadzić się do malowniczych Aten, stolicy starożytnego świata, a przy okazji pracować w międzynarodowym środowisku wykorzystując swoje umiejętności językowe?

Teraz masz taką szansę!

Specjalista ds. kontaktu z klientami

Lokalizacja: Ateny, Grecja

Wymagania językowe (jeden z podanych języków): niemiecki / włoski / szwedzki / holenderski / hiszpański / francuski / angielski

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Stanowisko: Specjalista ds. kontaktu z klientami

Doświadczenie: poziom początkujący

Naszym Klientem jest globalna firma zatrudniająca osoby z wielu różnych krajów, dzięki czemu panuje w niej środowisko międzykulturowe. Stawia on na talent i karierę swoich pracowników, dlatego też oferuje im wiele możliwości do rozwoju. Poszukuje osoby otwartej, która chciałaby dołączyć do zespołu!

Zadania:

Kontakt z klientami za pomocą faksu, telefonu i poczty elektronicznej oraz zapewnienie im najwyższej jakości usług. Każdą rozmowę z klientem należy traktować jako okazję do zdobycia jego lojalności oraz zwiększenia konkurencyjności firmy.

Wymagania:

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i piśmie.

• Znajomość produktów Microsoft Office.

• Umiejętność szybkiego uczenia się i poruszania po różnych platformach zarządzania klientami.

• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

• Umiejętność pracy zgodnie z elastycznym harmonogramem.

• Umiejętność rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym.

• Umiejętność zrozumienia i uchwycenia istotnych danych podczas interakcji z klientami.

• Umiejętność budowania efektywnych relacji z dostawcami i klientami.

Co to oznacza dla Ciebie?

Praca w wielokulturowym środowisku. Nasz Klient cechuje się nienaganną etyką pracy i dąży do tego, aby być światowym liderem w swojej branży!

Stała pensja plus premie i pakiet relokacyjny

Pracownikom przysługuje także ubezpieczenie zdrowotne, premie kwartalne i urlop.

Data rozpoczęcia:

Tak szybko, jak to możliwe.

Tutaj można znaleźć ofertę pracy:

Kontakt:

Aby dowiedzieć się więcej, niezwłocznie się z nami skontaktuj.

Tutaj można znaleźć powyższą ofertę pracy:

Data: 06.03.2016 21:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 455929
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. kontaktu z klientami - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kayes Ahmed (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą