Razem 251 799 ogłoszeń !
OFERUJę
08.03.2016 09:57

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży metalowej, specjalizującej się w naprawach blacharskich pojazdów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Blacharz / lakiernik

Nr ref.: BS/BE/122015

Miejsce pracy: Belgia

Wymagania:

minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

doświadczenie w technologii naprawczej „Smart Repair”- drobne naprawy

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

aktualne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

własny samochód będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

usuwanie drobnych uszkodzeń pojazdów (zadrapań, wgnieceń, odprysków)

lakierowanie elementów karoserii samochodu

regeneracja felg aluminiowych

dokładna praca zgodna z wysokimi standardami producenta

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

zakwaterowanie

opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres zagranica@ksservice.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Data: 08.03.2016 09:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456199
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Blacharz / lakiernik - Belgia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą