Razem 251 387 ogłoszeń !

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży budowlanej , specjalizującej się w wykańczaniu wnętrz na najwyższym poziomie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter ogrzewania, klimatyzacji (+ biały montaż)

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref. MIS/DE/022016

Wymagania:

wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

wykształcenie zasadnicze zawodowe (profil – monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub pokrewny)

dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

mile widziana umiejętność wykonywania prac szlifierskich

Obowiązki:

montaż instalacji grzewczych, sanitarnych

zakładanie systemów klimatyzacji

biały montaż – podłączanie umywalek, wanien, bidetów, brodzików itp.

sumienność i nienaganność w wykonywaniu innych prac wykończeniowych

przygotowywanie materiałów do pracy

dbanie o porządek w miejscu pracy

praca w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę

wysokie wynagrodzenie + diety (godzinowe)

stabilne stałe zatrudnienie

zakwaterowanie

niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres zagranica@kssrevice.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie”.

Data: 08.03.2016 09:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456200
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Hydraulik Monter ogrzewania, klimatyzacji itp. Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą