Razem 251 830 ogłoszeń !

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) poszukuje Kandydatów na stanowisko: Opiekun / Opiekunka w Niemczech

Sprawowanie opieki nad 90-letnim Panem chorujący na nadciśnienie i demencję. Podopieczny w domu porusza się samodzielnie z pomocą balkonika. W pobliżu mieszka córka, która zabiera podopiecznego w każdą niedziele do siebie.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

• Dobra znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

Obowiązki

• Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Dotrzymanie towarzystwa, spacery, rozmowy

• Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój

Mile widziane

• Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi

• Referencje

Oferujemy

• Wyjazd w terminie 11.03.2016 na 2 miesiące

• Legalne zatrudnienie

• Bardzo atrakcyjne zarobki – 1512 € brutto

• Składki ZUS od kwoty około 4055 ZŁ BRUTTO

• Dokument A1 / karta EKU

• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

• Stabilne miejsce pracy

• Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

• Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę – program Poleć Nas

Kontakt: Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym opieka@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 70.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data: 09.03.2016 08:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456387
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka nad Panem w okolicach Memmingen, Niemcy. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758870
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą