Razem 251 579 ogłoszeń !
OFERUJę
10.03.2016 09:11

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter (m/k)

Miejsce pracy: Polska, Europa, świat

Nr ref.: EM/KRA/0316

Obowiązki:

- wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych na terenie

Polski/Europy/świata.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie elektrotechniczne,

- minimum roczne doświadczenie w zawodzie elektromontera,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w zakładach

przemysłowych,

- świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe,

- pełna dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicą,

- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- miejsce zamieszkania w promieniu 150 km od Brzeska.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

- ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,

- bardzo dobre warunki finansowe,

- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

Data: 10.03.2016 09:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456642
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Elektromonter - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Trenkwalder (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą