Razem 251 830 ogłoszeń !

Agencja pracy Work Express Sp. Zoo (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo – gipsowych / Regipsiarz

Miejsce Pracy: FRANCJA

Opis stanowiska pracy:

Montaż ścianek z płyt gipsowych (cloisons)

Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong

Wymagania:

Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie w pracy

Umiejętnośćczytania planów

Szybkie tempo pracy

Dokładność

Własne narzędzia: wkrętarka, wiertarka bezprzewodowa, pas regipsiarza, laser (jeśli jest z tym problem na projekcie zakupuje koordynator, a pracownik pokrywa koszt - ok. 60 euro), nożyce do profili , nożyk, sznurek do trasowania

* Za używanie własnego sprzętu 35 euro brutto miesięcznie zwrotu

Oferujemy:

· UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ - pełny etat (152 h)

· WYNAGRODZENIE ok. 1400€netto za miesiąc

· Możliwość nadgodzin

· SKŁADKI DO ZUS OD 4055 ZŁ BRUTTO

· Dokument A1 / karta EKUZ

· Opieka polskiego koordynatora

· Zakwaterowanie

· Stabilne miejsce pracy

· Program BONUS CLUB! - ekstra kasa za poleconego kandydata 300 zł!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV proszę wysyłać na adres: pracazagranica@workexpress.pl

Data: 17.03.2016 11:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458085
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Monter płyt kartonowo – gipsowych / Regipsiarz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą