Razem 251 742 ogłoszeń !

Exact Systems S.A. jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na: www.exactsystems.pl

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik kontroli jakości na terenie Niemiec

(numer referencyjny: KJ_Niemcy)

Miejsce pracy: zachód i południe Niemiec

Obowiązki:

• Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją

• Przepakowywanie i oznaczanie komponentów

• Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

• Gotowość do pracy na terenie Niemiec często ok. 600 – 700 km od granicy

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

• Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)

• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy

• Dobre warunki wynagrodzenia

• Opiekę medyczną na terenie Niemiec

• Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

• Wsparcie koordynatora/biura na projekcie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres work@exactsystems.de

(w temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: KJ_Niemcy)

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data: 24.03.2016 14:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 459661
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik kontroli jakości na terenie Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Exact Systems (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą