Razem 264 141 ogłoszeń !
OFERUJę
25.03.2016 09:39

Dla Naszego Klienta - sieci ekskluzywnych domów opieki na terenie UK poszukujemy kandydatówgotowych rozpocząć pracę w Wielkiej Brytanii jako Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opis stanowiska:

Pomoc rezydentom domu opieki w codziennych czynnościach

Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgniarskich (np: zmiana cewnika, zmiana opatrunku)

Spędzanie czasu z rezydentami domu opieki.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wykształcenie pielęgniarskie

Rejestracja NMC (lub w trakcie)

Oferujemy:

Pracę w domach opieki o bardzo wysokim standardzie

Atrakcyjne wynagrodzenie - 15-19 funtów za godzinę (36 godzin pracy tygodniowo)

Pakiet relokacyjny - opłacone przeloty, koszty podróży i zakwaterowania na okres 6 tygodni

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w Warszawie 23-24 Maja 2016

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j.angielskim używając formularza na stronie ogłoszenia.

Data: 25.03.2016 09:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 459781
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Izabela Modzelewska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733384427
Web: www.epsnworkforce.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą