Razem 251 568 ogłoszeń !

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 86 lat Waga: 86 kg Wzrost: 176 cm

Podopieczny ma drugi stopień niepełnosprawności. Choruje na demencję , ma lekkie problemy z pamięcią, ma częściową Inkontynencję. Cierpi także na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze. Podopieczny ma zaburzenia chodzenia ( z przyczyn neurologicznych, ortopedycznych ), porusza się przy pomocy balkonika lub przy wsparciu opiekunki ( w domu) . Tak bardziej siedzi w fotelu w przeciągu dnia. W razie potrzeby należy wstać do podopiecznego w nocy. Tak bardziej siedzi w fotelu

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznemu w higienie osobistej oraz przy ubieraniu/rozbieraniu się, wstawaniu, pomaga przy jedzeniu dotrzymuje podopiecznemu towarzystwa, rozmawiając z nim, oglądając wspólnie telewizję, czytając, grając w gry itp. W razie potrzeby należy iść z chorym do lekarza.

Opiekunka również zajmuje się domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy itd.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 wraz z żoną ( osoba, która nie wymaga opieki). Dla opiekunki jest oddzielny pokój (12 m2 ) z łazienką i ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Data: 30.03.2016 12:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 460615
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka od zaraz do starszego pana z Frankfurt am Main - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Gos (niezarejestrowany)
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624675
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą