Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
06.04.2016 09:02

Tigura Sp. z o.o. dla jednego ze swoich kluczowych niemieckich klientów poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Turyngia/ Niemcy

Zakres obowiązków:

•Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

•Warunek konieczny: minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

•min. 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

•uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (Polskie lub z krajów UE)

•odpowiedzialność za wykonywaną pracę

•sumienność

•zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

•9,00 euro- brutto/ godzina

•atrakcyjne warunki pracy

•dobrą atmosferę pracy

•zapewniamy zakwaterowanie (koszt 105 Euro/miesiąc)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja-zagranica@tigura.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Data: 06.04.2016 09:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 461672
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca - operator wózka widłowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48683801181
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą