Razem 251 758 ogłoszeń !
OFERUJę
11.04.2016 15:37

Obecnie poszukujemy Opiekunki dla bardzo sympatycznej Pani Heike, która ma 54 lata. Podopieczna jest po wypadku, jest sparaliżowana porusza się na elektronicznym wózku. Pani jest pod opieką rehabilitanta i logopedy.

Rozpoczęcie pracy: koniec kwietnia

Miejsce: okolice Stuttgart

ZADANIA:

- opieka nad Seniorką

- dbanie o gospodarstwo domowe: przygotowywanie posiłków, robienie zakupów,

sprzątanie, pranie

- wsparcie podopiecznego w czynnościach dnia codziennego

- pomoc w codziennej higienie podopiecznego

- transferowanie

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- konieczne doświadczenie przy transferze

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- osoba niepaląca

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie w wysokości 1350-1400 Euro netto

- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji opiekunek

- stałą opiekę koordynatora

- wyżywienie i zakwaterowanie w domu Podopiecznego

Spełniasz powyższe kryteria?

- tel.: 510 010 993 lub 507 953 310

- e-mail: kontakt@seniorvip.de

- lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej http://www.seniorvip.de/

Data: 11.04.2016 15:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462564
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka osoby starszej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekruter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą