Razem 251 517 ogłoszeń !

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

KFZ- Lackierer

Miejsce pracy: Niemcy, Baden Württemberg (miasto ukryte)

Termin rozpoczęcia: ab sofort

OBOWIĄZKI:

– Przygotowanie powierzchni samochodowych do lakierowania

– Nakładanie powłok lakierniczych oraz utrwalanie ich różnymi technikami

– Lakierowanie (m.in. nadwozi) za pomocą pistoletu kubkowego

– Kontrola jakości lakierowanych elementów

WYMAGANIA:

– Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z pracownikami niemieckojęzycznymi oraz niemieckojęzycznym kierownictwem Firmy

– Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego

– Znajomość technik i metod lakiernictwa, w szczególności lakierowania za pomocą

pistoletu

– Prawo jazdy oraz dysponowanie własnym autem

OFERUJEMY:

- Terminowe, gwarantowane wynagrodzenie 10,00 € Brutto/h + 14,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)

- Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę (niemiecki Pracodawca)

Możliwość długotrwałego zatrudnienia

Dostęp do opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach

Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych

Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia

Nie pobieramy opłat od Kandydatów

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, spełniające wstępne wymagania niemieckiego Pracodawcy, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec, Polski oraz innych krajów europejskich znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. - KRAZ 11630

rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Data: 20.04.2016 16:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 464315
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

KFZ-Lackierer - Arbeit in Deutschland ab sofort! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311170
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą