Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
09.05.2016 14:02

Centrum Językowe Konik24

POSZUKUJE OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: Niemcy, Schwalbach nr oferty: 04/29 DJ-71

Termin wyjazdu: 06.05

Wynagrodzenie: 1000€

Opieki wymaga kobieta, 89lat, 80kg. osoba bardzo sympatyczna, miła i rozmowna.

Podopieczna ma II grupę inwalidzką, lekką demencję, problemy z sercem, słuchem i z poruszaniem (więcej czasu leży) Jest sprawna psychicznie. Porusza się za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego.

Nasza seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, raz w tygodniu odwiedza ją córka.

Zakres obowiązków:

prowadzenie domu, kontrolowanie przyjmowania leków, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, wspólne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

- kobieta (40 - 50 lat)

- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym+ lub komunikatywnym

- doświadczenie w opiece

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie KKH

(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC

NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI

ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:

PODSTAWOWYM,

KOMUNIKATYWNYM,

DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej

aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: djanas19@gmail.com

kontakt:

DZIAŁ REKRUTACJI

tel: 662 554 276

e-mail: djanas19@gmail.com

Data: 09.05.2016 14:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 467569
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka do Seniorki w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Damian Janas
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48662554276
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Damian Janas
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą