Razem 251 830 ogłoszeń !

Work Service Express ZATRUDNI opiekunkę/opiekuna z doświadczeniem.

Wymagania

• Doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

• Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY

Obowiązki

Sprawowanie opieki nad 89 letnim Panem mieszkającym z żoną. Podopieczny cierpi na częściową Inkontynecję oraz Parkinsona. Pan wymaga wsparcia przy poruszaniu –korzysta z pomocy rollatora, ale czasem trzeba go asekurować. Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Małżeństwo jest bardzo samodzielne

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Dotrzymywanie towarzystwa

• Do dyspozycji : Internet, telefon oraz telewizor

Mile widziane

• Referencje

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie

• Wyjazd w terminie 19.06.2016 na 2 miesiące

• Wynagrodzenie w wysokości 1512 Euro brutto za miesiąc

• Składki ZUS od kwoty 4055 zł brutto

• Dokument A1 / karta EKUZ

• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)

• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora

A jeśli polecisz nam znajomą Opiekunkę, która wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA ! W TEMACIE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 01.06.2016 13:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471539
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka nad miłym Małżeństwem w okolicach Dolnej Saksonii 146 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Service Express (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą