Razem 251 751 ogłoszeń !
OFERUJę
03.06.2016 14:32

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży meblarskiej, specjalizującej się w produkcji mebli tapicerowanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tapicer meblowy

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref: TAP/BE/052016

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

wykształcenie zasadnicze zawodowe

znajomość języka angielskiego

zdolności manualne, dokładność, precyzja

mile widziane posiadanie własnego samochodu

aktualne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

Obowiązki:

prace tapicerskie

produkcja kanap / foteli

użycie różnego rodzaju materiałów

praca precyzyjna

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie 12,73€/h brutto + płatne nadgodziny 150%

pracę w systemie jednozmianowym w godz. 07.00-16.00

pracę nawet od zaraz

zakwaterowanie

opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres zagranica@ksservice.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997

Data: 03.06.2016 14:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471906
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Tapicer meblowy - Belgia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą