Razem 261 036 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Göppingen, Niemcy

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 82 lat Waga: 66 kg Wzrost: 170 cm. Podopieczna po-siada pierwszy stopień niepełnosprawności. Pomimo swojego wieku podopieczna nie ma zbyt wiel-kich problemów z poruszaniem się, wspomaga się balkonikiem. Sama wstaje. Podopieczna ma pro-blemy z orientacją przestrzenną, czasową i do osób. Podopieczna choruje na astmę, jakiś czas temu miała nowotwór, jest już całkowicie wyleczony. Nie ma problemu z zasypianiem, najczęściej prze-sypia całą noc. Podopieczna nosi okulary, poza tym nie ma problemu z wymową i widzeniem ani ze słuchem. Podopieczna ma częściową inkontynencję, w przeciągu dnia samodzielnie korzysta z toa-lety, na noc ma zakładane pampersy. Na dzień dzisiejszy Do podopiecznej przychodziła Pflege-dienst- opieka medyczna, obecnie nie ma takiej potrzeby. W domu podopiecznej znajduje się ma-terac przeciw odleżynom i balkonik. Z relacji opiekunki podopieczna jest coraz słabsza i więcej od-poczywa.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI: Do obowiązków opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach ta-kich jak: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, w czynnościach pielęgnacyjnych – pomoc przy myciu całego ciała (kąpiel), higiena intymna- zakładanie pampersów, pomoc przy myciu włosów i szczot-kowaniu. Do czynności pielęgnacyjnych należy również pielęgnacja dłoni. Obecnie nie ma potrzeby skontrolowania podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: pranie, prasowanie, robienie zakupów, gotowanie, podawanie posiłków, przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, rozmowy.

DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym (7 pokoi). Ro-dzina podopiecznej codziennie ją odwiedza. Możliwość zrobienia zakupów w miejscu oddalonym o 10 minut drogi. Opiekunka musi lubić zwierzęta, podopieczna ma kotka; do jej zadań między innymi: karmić kota. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem (własną łazienkę, pokój z łóżkiem, szafką, stolikiem, telewizor, dostęp do Internetu).

Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Tel: 886 421 768

Mail: dominika.golanska@pmh.info.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.06.2016 14:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472830
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Praca w Niemczech na umowę, dobre zarobki, opieka - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika G......a
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48886421768
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dominika G......a
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)