Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
15.06.2016 11:35

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Komisjonera

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku Komisjonera , min 4 miesiące

• Wykształcenie minimum zawodowe

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres

• Mile widziany własny samochód

Obowiązki

• Komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta (artykuły chemiczne, ogrodnicze) za pomocą wózków ręcznych (tzw. Paleciaków) lub wózków elektrycznych niskiego składu (typu Jungheinrich)

• Zbieranie zamówień przy pomocy panelu dotykowego i skanera

• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

• Dbanie o prządek w miejscu pracy

Mile widziane

• Własny samochód

Oferujemy

• Umowę o pracę na pełen etat

• Wynagrodzenie 8,80 euro brutto/h

• Możliwość wypracowania NADGODZIN

• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)

• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania.

"Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami”

Data: 15.06.2016 11:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473750
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik magazynu- komisjoner. Nr 146 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Alicja Surmacz (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539931424
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą