Razem 251 708 ogłoszeń !
OFERUJę
15.06.2016 11:52

Fairwind jest jedną z wiodących firm zajmujących się instalacją turbin wiatrowych. Naszymi klientami są najwięksi producenci na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób, z którymi nawiążemy współpracę w charakterze:

Technik Turbin Wiatrowych

Posiadasz doświadczenie w obszarze mechaniki lub elektryki? Pracowałeś w branży budowlanej, stoczniowej lub w branżach pokrewnych? Posiadasz zdolności manualne i umiejętność pracy z narzędziami?

Jesteś gotów, aby podróżować i wykonywać swoją pracę w wielu różnych miejscach na świecie? Jesteś elastyczny, odpowiedzialny i gotowy do pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole? Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest branża energii wiatrowej?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu! Wszystkim współpracującym z nami technikom oferujemy szansę rozwoju oraz zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty.

Zakres obowiązków:

•Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi

•Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych;

•Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia,

•Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami przełożonego,

•Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

Wymagania:

•Wysoko rozwinięte zdolności manualne; umiejętnośc pracy z narzędziami,

•Komunikatywna znajmość języka angielskiego,

•Prawo jazdy kat. B,

•Gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych,

•Gotwość do częstych i dalekich podróży, umiejętnośc pracy z dala od rodziny i bliskich;

•Odpowiedzialność i umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole,

•Dbałość o jakości wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa;

•Sumienność i pozytywne nastawienie;

•Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem,

•Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

Oferujemy:

•Możliwość sprawdzenia się przy wykonywaniu nowych zadań i wyzwań,

•Możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego,

•Indywidualnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,

•Interesujące multikulturowe środowisko pracy oraz możliwość wyjazdu do wielu krajów,

•Energiczny, zaangażowany i wysoce wykwalifikowany zespół, który wprowadzi Cię do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany wspólpracą i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoją aplikację na adres: jobs@fairwind.dk z numerem referencyjnym T/06/2016

W razie pytań, skontaktuj się z Aleksandrą Perłowską z działu Competence Center: +48 91 462 62 02.

Data: 15.06.2016 11:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473754
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Technik Turbin Wiatrowych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aleksandra Perłowska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914626202
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą