Razem 251 727 ogłoszeń !
OFERUJę
23.06.2016 09:56

Interkadra - agencja pracy nr 3372 poszukuje osób na stanowisko

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Wybranym kandydatom oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 900-1350 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)

• składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4000 zł brutto

• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki

• elastyczne terminy i zasady wyjazdów

• podpisujemy 1 czytelną umowę

• dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:

• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

• dobry stan zdrowia

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o. o. ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków.

Data: 23.06.2016 09:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475329
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun/ka osób starszych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Diana Omiljaniuk (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826909
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą