Razem 251 562 ogłoszeń !

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Sympatyczna seniorka poszukuje opiekuna/ki na minimum 6 tygodni. Pani Margit cierpi na początki demencji i lekkie nadciśnienie. Lubi spędzać czas na spotkaniach z sąsiadkami oraz na wspólnych spacerach z opiekunami.

Zadania : gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

-mile widziane prawo jazdy,

-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,

-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

-dobry stan zdrowia,

-mile widziane referencje.

Oferujemy:

-legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),

-składki odprowadzone od prognozowanej średniej ----krajowej (ponad 4000 zł brutto!),

-Podpisanie jednej czytelnej umowy,

-dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,

-pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,

-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

-pokrycie kosztów podróży w obie strony,

-opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez www.opiekunki.interkadra.pl lub d.kubis@interkadra.pl, albo wysłanie SMS na numer: ( +48 ) 666 826 255. ODDZWONIMY

Data: 29.06.2016 10:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 476569
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka nad Panią Margit, Essen, 03.07.2016 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dagmara Kubiś
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: d.kubis@interkadra.pl
Telefon: +48666826255
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dagmara Kubiś
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą