Razem 251 687 ogłoszeń !
OFERUJę
05.07.2016 09:52

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji

Lokalizacja: Naldwijk

Opis stanowiska:

naklejanie etykiet

realizacja zamówień na magazynie

wykonywanie bieżących prac magazynowych

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie

pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii

zakwaterowanie

ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

polskojęzyczną opiekę w Holandii

tygodniowy system naliczania wynagrodzeń

dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy

dodatek za pracę w nadgodzinach

możliwe wyjazdy dla grup

Wymagania:

dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 6-ciu miesięcy (z możliwością skorzystania z urlopu)

komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

prawo jazdy kat. B mile widziane

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

chęć i motywacja do pracy

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty email.

cv@pracuj.nl

W tytule wiadomości proszę napisać „Holandia - Pracownik produkcji”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

Data: 05.07.2016 09:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477757
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji - HOLANDIA - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: praca holandia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą