Razem 251 547 ogłoszeń !

Senior poruszający się na wózku poszukuje życzliwej opiekunki lub opiekuna. Pan jest osobą spokojną i w miarę swoich sił współpracującą . Mężczyzna jest po udarze, mieszka wspólnie z żona, która nie wymaga opieki.

Zadania : gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopiecznym, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,

• prawo jazdy,

• dobry stan zdrowia,

• życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),

• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4000 zł brutto!),

• Wynagrodzenie nawet do 1350 EUR netto!

• Podpisanie jednej czytelnej umowy,

• dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,

• pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,

• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

• pokrycie kosztów podróży w obie strony,

• opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Kontakt: 503-102-635 lub a.wlodarczyk@interkadra.pl

Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: www.opiekunki.interkadra.pl

Data: 08.07.2016 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478460
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekun/ka do Pana po udarze – wyjazd 15.07.2016r. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Władarczyk (niezarejestrowany)
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 503102635503102635
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą