Razem 251 734 ogłoszeń !

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko monter okien/fasad:

PRACA W NIEMCZECH

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako monter okien/fasad

- wykształcenie: średnie techniczne/zawodowe kierunkowe

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (mile widziana znajomość języka fachowego)

- gotowość do podjęcia pracy na całym terenie Niemiec

- gotowość do zmian miejsca pracy (kontrakty zlecenia na całym terenie Niemiec)

- motywacja do pracy

- mile widziane prawo jazdy kat.B, oraz własny samochód

Oferujemy:

- prace na dłuższy czas

- zatrudnienie na warunkach niemieckich

- atrakcyjne zarobki,

- bezpłatne zakwaterowanie lub refundację kosztów,

Zakres obowiązków:

- przygotowanie powierzchni pod montaż fasad ALU/PCV

- montaż ram okiennych, skrzydeł

- oszklenie

- prace wykończeniowe

- praca na podstawie rysunku technicznego

- możliwe dodatkowe czynności: obsługa maszyn do obróbki drewna i tworzyw sztucznych

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska: praca@klaverteam.com (mail z dopiskiem: monter okien/fasad)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klaver Sp. z o. o.

Ul. Gajcego 2, Częstochowa

zapraszamy 9:00 – 17:00

Data: 14.07.2016 16:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479541
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Monter okien/fasad- praca na terenie Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Sondej (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą