Razem 251 726 ogłoszeń !
OFERUJę
01.08.2016 15:59

OFERTA NR. 11/18

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy doświadczonych dekarzy/blacharzy do pracy przy kryciu dachów płaskich i skośnych.

Zakres obowiązków i wymagania:

- wykształcenie jako dekarz lub doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy i własny samochód

- dyspozycyjność ,

- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna

- gotowość do pracy w zespole

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie PLUS dieta za każdy przepracowany dzień

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGB

- wypłatę dodatkowych bonusów

- do 30 dni urlopu płatnego

- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie

- zapeniamy pokrycie kosztów noclegu

- pomoc pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH

Äußere Plauensche Str.20

08056 Zwickau

Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.

Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Data: 01.08.2016 15:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 482993
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

DEKARZ / BLACHARZ - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tobiś Małgorzata (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą