Razem 251 779 ogłoszeń !
OFERUJę
08.08.2016 14:19

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży elektrycznej, poszukujemy pracowników

na stanowisko:

Pracownik produkcji (Czechy)

Zakres obowiązków:

• Proste prace produkcyjne

• Kontrola jakości wykonanej pracy

• Praca z podstawowymi narzędziami pomiarowymi

• Pakowanie i przygotowanie do wysyłki

• Praca na podstawie wytycznych przełożonych i dokumentacji

Wymagania:

• Sprawność manualna

• Gotowość do pracy 3 zmianowej

• Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Komunikatywność

• Znajomość języka czeskiego lub słowackiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Legalna praca na umowie czeskiej, w okolicach Brna

• Pierwsza umowa na 3 m-ce, potem każda kolejna na poł roku

• Wynagrodzenie netto ok. 500 EUR/miesiąc

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Praca od połowy sierpnia 2016!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275

Data: 08.08.2016 14:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484291
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji (Czechy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maintec (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48583004023
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą