Razem 251 686 ogłoszeń !

OFERTA 12/08/DPR NIEMCY

START: 30.08.2016 (29.08.2016)

MIEJSCOWOŚĆ: Düsseldorf, Niemcy

DOJAZD: Mały bus

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 osoby na stanowisko opiekuna osoby starszej.

Do opieki:

mężczyzna

75kg, 180 cm, 80 lat

PS 3

Podopieczny choruje na nowotwór prostaty i ma inkontynencję. Potrzebuje pomocy we wszystkim. Mycie podopiecznego odbywa się w łóżku – na wyposażeniu jest łóżko medyczne.

Codziennie przychodzi pielęgniarka.

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu.

Do dyspozycji jest Internet (wi-fi).

Obowiązki:

kompleksowa pielęgnacja podopiecznego,

prace domowe,

zakupy.

Wymagania:

mężczyzna z doświadczeniem w opiece,

podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

terminowe wypłaty,

ciągłe ubezpieczenie,

składki zdrowotne oraz społeczne,

formularz A1,

karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),

na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu

w Niemczech,

ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,

zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,

bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,

opiekę koordynatora na miejscu,

zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,

wsparcie i kontakt z biurem Concordia,

zdobycie doświadczenia,

możliwość podszkolenia języka niemieckiego,

często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147

Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58

Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20

Data: 22.08.2016 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486861
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Poszukiwany opiekun osoby starszej - mężczyzna NIEMCY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Concordia sp. z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą