Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
22.08.2016 15:11

Miejsce zlecenia: Herne

Podopieczny w domu potrzebuje wsparcia i asekuracji przy chodzeniu i staniu, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Senior choruje na demencję oraz ma problemy z pamięcią i słuchem. Pan Wolfgang korzysta z pielucho – majtek, ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Pomoc w pielęgnacji ciała, kąpieli oraz przy codziennej toalecie.

Zmiana pielucho – majtek

Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

Transfer z łóżka na wózek i z powrotem

Spędzanie wspólnie czasu: spacery i rozmowy

Prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, pranie, robienie zakupów

Opieka nad psem podopiecznego

Wymagania:

minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

tolerowanie zwierząt domowych (w domu z podopiecznym mieszka pies)

doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy)

zaangażowanie w wykonywaną pracę

brak nałogów

Zapewniamy:

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

bardzo dobre stawki- Płacimy więcej niż inni!

bardzo wysokie składki ZUS (od wysokości średniej krajowej)

jasne zasady współpracy (jedna umowa, stawki podawane w skali miesiąca i netto)

możliwość pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie

zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (dostęp do internetu)

stałą opiekę konsultantów podczas zlecenia

kursy doszkalające (możliwość zdobycia certyfikatów)

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7264 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7264 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Tel.:+48 22 622 14 30

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Warszawie

Ul. Żurawia 47, III piętro

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 22.08.2016 15:11
Cena: 5 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486884
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Pan Wolfgang potrzebuje opiekunki - Zdjęcie nr 1Pan Wolfgang potrzebuje opiekunki - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewelina (niezarejestrowany)
Województwo: Lubelskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666868905
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą