Razem 251 779 ogłoszeń !
OFERUJę
24.08.2016 16:25

Praca dla elektryków z doświadczeniem. Miejsce pracy: Holandia Północna (okolice Amsterdamu).

Zakres obowiązków:

- podłączanie m.in.: oświetlenia, systemów przeciwpożarowych, transformatorów;

- testowanie oraz utrzymywanie sprawności systemów, urządzeń oraz instalacji elektrycznych;

- układanie okablowania.

Wymagania:

- 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka;

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;

- mile widziany certyfikat VCA.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat z holenderskim pracodawcą;

- wynagrodzenie 1700-2000 EUR miesięcznie brutto (z możliwością negocjacji);

- dodatki za pracę zmianową, pracę w dni wolne oraz nadgodziny;

- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne oraz społeczne;

- zakwaterowanie;

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@personicon.pl

Data: 24.08.2016 16:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487316
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Elektryk, Holandia Północna - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Personicon
Województwo: Zagranica
E-mail: cv@personicon.pl
Telefon: +48696464932
Web: www.personicon.pl/
Pozostałe ogłoszenia firmy Personicon
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą