Razem 251 694 ogłoszeń !
OFERUJę
25.08.2016 11:41

Poszukujemy opiekunki dla Seniorki mieszkającej w okolicach Norymbergi. Podopieczna jest pod udarze. Zarówno w domu jak i poza nich korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest w stanie również chodzić i stać z czyjąś pomocą. Pani Paula choruje na nowotwór. Jest w stosunkowo dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:

- pomoc przy kąpielach/prysznicu

- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

- przygotowywanie posiłków oraz karmienie podopiecznej

- pomoc podopiecznej w przejściu z łóżka na wózek

- w razie potrzeby jazda samochodem na terenie Niemiec

- robienie zakupów

Wymagania:

- gotowość podjęcia pracy na 2-3 miesiące

- dobra znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje)

Zapewniamy:

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

- składki do ZUS od przeciętnej krajowej

- możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

- indywidualny dobór ofert

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7184 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7184 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Tel.:+48 22 622 14 30

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Warszawie

Ul. Żurawia 47, III piętro

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 25.08.2016 11:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487490
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Pani Paula potrzebuje opiekunki - Zdjęcie nr 1Pani Paula potrzebuje opiekunki - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewelina (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666868905
Web: www.opiekunka.gowork.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą