Razem 251 501 ogłoszeń !
OFERUJę
25.08.2016 18:29

Praca dla mechaników samochodowych z doświadczeniem. Miejsce pracy: Brabancja Północna.

Zakres obowiązków:

- naprawa oraz ocena stanu technicznego pojazdów;

- montaż i demontaż karoserii oraz części metalowych;

- przygotowywanie samochodów do malowania;

- odzyskiwanie części z aut powypadkowych.

Wymagania:

- 3-letnie doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

- prawo jazdy kategorii B (od minimum 12 miesięcy);

- mile widziana umiejętność spawania.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- wynagrodzenie 1732 EUR miesięcznie netto (wypłacane w tygodniówkach);

- dodatki za pracę w nadgodzinach (128% stawki godzinowej);

- zakwaterowanie;

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres cv@personicon.pl

Data: 25.08.2016 18:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487639
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Mechanik samochodowy, Holandia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Personicon
Województwo: Zagranica
E-mail: cv@personicon.pl
Telefon: +48696464932
Web: www.personicon.pl/
Pozostałe ogłoszenia firmy Personicon
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą