Razem 251 511 ogłoszeń !
OFERUJę
26.08.2016 08:34

Ogrodnik (Uprawa BIO warzyw)

Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje ogrodnika.

Lokalizacja: Edelsfeld

Zakres obowiązków:

• Uprawa BIO warzyw w nieogrzewanej szklarni jak i na wolnym powietrzu

• Organizacja i zapewnienie gwarancji dobrej jakości zbiorów

• Odpowiedzialne obchodzenie się z narzędziami rolniczymi

• Dbanie o maszyny

• Nadzór i instruowanie personelu w codziennych pracach

• Pomoc w dostawie

Wymagamy:

• Komunikatywna bądź dobra znajomości języka niemieckiego

• Wykształcenie kierunkowe jako atut

• Doświadczenie w uprawie ekologicznych warzyw

• Umiejętność obsługi maszyn rolniczych

• Chęć podjęcia aktywnej pracy

• Samodzielność, odpowiedzialność

Nasz klient oferuje:

• Niemiecką umowę o pracę

• Wynagrodzenie ok. 1370 € netto przy 160 godz.

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Ubezpieczenie zdrowotne + wszelkie świadczenie socjalne

• Płatny urlop

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: ewa@agencja-headhunters.eu z tematem - Ogrodnik/2016/DE

Data: 26.08.2016 08:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487682
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Ogrodnik - Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Headhunters Sp.z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48609694569
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą