Razem 251 727 ogłoszeń !
OFERUJę
01.09.2016 12:36

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarz budowlany Norwegia

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie powierzchni, malowanie ręczne i natryskowe, mycie fasad, malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, szpachlowanie.

Oferujemy:

Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii.

Pomoc w zakwaterowaniu

Wynagrodzenie 180NOK/godz. brutto

Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe i/lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.

Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny

Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane

-Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód oraz zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem

Malarz budowlany - Imię i Nazwisko na adres: biuro@cbr-eu.com

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR – Cross Border Recruitment Sp.z o.o

Mazurska 42, 70-424 Szczecin

70-302 Szczecin

Tel: +47 213 79 771

Tel. Kom.: +48 886 680 276

WWW: www.eucbr.pl

Data: 01.09.2016 12:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488773
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Malarz budowlany Norwegia - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: CBR Cross Border Recruitment (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48886680276
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą