Razem 251 406 ogłoszeń !
OFERUJę
01.09.2016 12:38

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Monter rusztowań Norwegia

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, rusztowania podwieszane.

Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii – Oslo, Kristiansand, Bergen oraz Stavanger

Oferujemy:

– Wynagrodzenie 170 – 181,40 Nok/godz.

– Możliwość realizacji nadgodzin

– Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

– Zatrudnienie na norweskich warunkach oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.

-Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

Dla osób nie znających języka obcego, proponujemy płatne kursy w Szczecinie.

Wymagania

– Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

– Paragraf 46c

– Norweski numer

– Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter

(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3  byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Mile widziane

-Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód oraz zgłoszenia osob przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem

Monter rusztowań – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment GmbH

Mazurska 42

70-424 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Data: 01.09.2016 12:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488776
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Monter rusztowań Norwegia - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: CBR Cross Border Recruitment (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48886680276
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą